Tytuł posta wszystko mówi i raczej nie trzeba nie więcej dodawać. Jak się domyślacie po słowie Towarzysze, upodobałem sobie ZSRR w dobrym tego słowa znaczeniu. Nie nie jestem komunistą, ani nic w te rejony polityczne, wręcz przeciwnie. Polubiłem jednak ten twór państwowy za sprawą ilości śmiechu jaki może on wywołać. Przykład? Elektrownie atomowe jako rzecz do celów cywilnych są "efektem ubocznym" wytwarzania bomb atomowych. To wyjaśnia dlaczego tak często wybuchały. Nie musicie rozumieć mojego poczucia humoru, też go czasami nie ogarniam. Dlaczego tak właściwie prowadzę bloga? Zawsze chciałem, żeby mój blog był popularny(nie nie jestem gejem, ani hipsterem) i raz mi się udało. Dzisiaj postanowiłem napisać to co wtedy. To co kiedyś osiągnęło sukces. Będzie to opowieść o wojnie gangów, nie pytajcie dlaczego o czymś takim pisałem. Mniejsza, czekajcie na pierwszy rozdział
Towarzyszu.... czekam xD
OdpowiedzUsuń